youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Zümrüdüanka dizisi tekrarı ne zaman hangi gün?

Zümrüdüanka dizisi tekrarı ne zaman hangi gün?

  25 Ocak 2020

  1.255 Okunma

Abone Ol 

Zümrüdüanka dizisi tekrar gün ve saatleri

Fox TV ekranlarında uzun zamandır heyecanla beklenilen dizilerden birisi olan Zümrüdüanka, 25 Ocak (bu akşam) 1.bölümü ile yayında olacak. Dizinin tekrar bölümlerinin ne zaman olduğu ve hangi gün saat kaçta yayınlandığını öğrenebilirsiniz.

Çekimleri Nevşehir Kapadokya ve Ürgüp çevresinde yapılan dizinin oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Sebahat Kumaş, Mine Kılıç, Simge Selçuk, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Pelin Abay, Doğa Zeynep Doğuşlu, Barış Küçükgüler, Miray Akay, Gönül Akbaş, Serkan Açay, Gökhan Bekletenler, Eren Demir, Umut Karadağ, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi geniş bir kadro yer alıyor.

Zümrüdüanka Tekrar Bölüm Gün ve Saati
İlk bölümün tekrarı bu akşam 22.45’de yayında olurken diğer günlerde yayın akışına göre şöyle:

Pazar : 16.30 ve 00.15
Pazartesi:
Salı:
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Fox TV yayın akışının açıklanması sonrasında diğer günlerdeki tekrar yayınlarının saati yer alacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.