youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Zümrüdüanka dizisi nerede çekiliyor?

Zümrüdüanka dizisi nerede çekiliyor?

  19 Ocak 2020

  839 Okunma

Abone Ol 

Zümrüdüanka dizisinin çekimleri Nevşehir'de yapılıyor.

Pastel Film tarafından hazırlanan ve uzun süredir heyecanla beklenilen dizilerden birisi olan Zümrüdüanka dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı ve Nevşehir Kapadokya’nın neresinde set kurulduğu konusu detay kazanmaya başladı.

Oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Sebahat Kumaş, Mine Kılıç, Simge Selçuk, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Pelin Abay, Doğa Zeynep Doğuşlu, Barış Küçükgüler, Miray Akay, Gönül Akbaş, Serkan Açay, Gökhan Bekletenler, Eren Demir, Umut Karadağ, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi isimlerin ye aldığı dizinin ilk bölümü 25 Ocak Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

ZÜMRÜDÜANKA ÇEKİMLERİ YAPILAN KONAK KAPADOKYA’NIN NERESİNDE
Bildiğimiz üzere dizi Nevşehir’in Kapadokya ilçesinde gerçekleştiriliyor. Ürgüp’te yapılan çekimler heyecanlı anlara sahne olurken dizideki konak merak edilen konular arasında yer alıyor. Henüz bu konuda net bir açıklama yapılmasa da ilerleyen günlerde bu konuda detaylı bilgiler yer alacak. Bildiğimiz üzere Asmalı Konak dizisi de yine aynı mekanlarda çekim yapılmıştı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.