youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

YKS 2020 TYT Türkçe ve Matematik soruları ve cevapları çözümleri

YKS 2020 TYT Türkçe ve Matematik soruları ve cevapları çözümleri

  27 Haziran 2020

  1.258 Okunma

Abone Ol 

YKS 2020 TYT Türkçe ve Matematik soruları ve cevapları

Yükseköğretime geçiş sınavları olan YKS 2020’de bugün (27 Haziran) TYT ilk oturum ile gerçekleşirken öğrencilerin en çok merak ettiği sorular ve cevapların yanı sıra Matematik çözümleri de bekleniyor.

Uzun süredir öğrencilerin heyecanla beklediği ve bu yıl salgın nedeniyle yapılıp yapılmayacağı bellisiz olan YKS sınavı sonunda 27 Haziran Cumartesi itibari ile ilk oturumu gerçekleştirilecek. Sınavda ilk oturumda Türkçe ve Matematik soruları yer alacak.

Türkçe: 40 Soru

Matematik: 40 Soru

Türkçe Konuları
*Anlam Bilgisi Konuları
*Dil Bilgisi Konuları

Geçtiğimiz yıl 135 dakika olan sınava bu sezon ek olarak 30 dakika daha eklendiğini belirtmek isteriz. Cumartesi günü saat 10.15’de başlayacak olan sınav toplam 165 dakika sürecek.

YKS 2020 TYT SORU VE CEVAPLARI

27 Haziran YKS 2020 TYT Türkçe Soruları ve Cevapları (indir)
27 Haziran YKS 2020 TYT Matematik Soruları ve Çözümleri (indir)

Not: Soru kitapçıkları ÖSYM’nin sitesinde yayınlandıktan sonra linkler aktif olacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.