youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

YKS 2020 TYT sınavı nasıldı? zor mu kolay mı yorumları

YKS 2020 TYT sınavı nasıldı? zor mu kolay mı yorumları

  26 Haziran 2020

  576 Okunma

Abone Ol 

YKS 2020 TYT sınavı yorumları

Uzun süredir üniversite adaylarının heyecanla beklediği sınav olan YKS 2020 sınavının ilk oturumu bugün gerçekleştirilecek. TYT sınavının yapılacağı ilk oturum zor mu yoksa kolay mıydı diye merak edenler için yorumları paylaşıyoruz.

27 Haziran saat 10.15’de başlayacak olan ilk oturum toplam 165 dakika sürecek. Sınav nedeniyle 81 genelinde 09.30 ile 15.00 arasında sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti.

TYT’de hangi dersler var?
Türkçe: 40 Soru
Matematik: 40 Soru
Fen Bilimleri: 20 Soru (7 Fizik, 7 Kimya, 6 Biyoloji)
Sosyal Bilimleri: 20 Soru (5 Coğrafya, 5 Tarih, 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 5 Felsefe)

2020 TYT Sınavı Nasıldı Yorumları

Yarın sınav hakkında yorumlar öğrencilerden geleceği için öncesinde yorumları Twitter üzerinden sizlere aktarıyoruz.

-öğrencilere girecek ykssınavına başarılar diliyorum

-Geceye Bir Anne Duası Bırakıyorum ; Rabbim Gülen Yüzünü SoldurmasınGülümseyen gözler ile sırıtan yüz ifadesi Yarın Sınava Girecek #yks2020 Genç Kardeşlerime Başarılar Rabbim Yardımcınız Olsun

-Sınavlar hayatımızın bir gerçeğidir ve unutmamak gerekir ki bu sınavlar bizim zeka düzeyimizi ve kişiliğimizi yansıtmayan şeylerdir.Hafta sonu sınava girecek herkese başarılar dilerim.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.