youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Yasin, Danla Bilic’e neden şişman dedi?

Yasin, Danla Bilic’e neden şişman dedi?

  28 Nisan 2020

  760 Okunma

Abone Ol 

Survivor Yasin, Danla Bilic'e neden şişman dedi?

Ekranların ilgiyle izlenen yarışmalarından Survivor 2020 bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelirken iletişim ödül oyunu oynandı. Ünlüler ile gönüllüler takımı arasında oynanan oyunda büyük heyecan yaşandı. Yarışmacılar için büyük öneme sahip olan iletişim ödülünü kazanan gönüllüler oldu. Ancak bu ödül oyununda en çok konuşulan olaylardan birisi Yasin’in Danla Bilic’e şişman demesi sonrası yaşandı.

Kazanılan iletişim oyununda yarışmacılar kendilerine Whatsapp grubu kuracaktı. Cemal Can’ın kurduğu grupta Danla Bilic ve diğer arkadaşları vardı. En çok konuştukları olaylardan birisi Yasin’in daha önceden şişman sözü olmuştu.

Yasin’in arkadaşı Danla’nın paylaşımına kendilerine makyaj yapmasını istemedi ve habersiz şekilde Yasin’i etiketlemesi sonrasında Danla’nın bunları engellemesi ile başlıyor. Bu durum sonrasında Yasin ve arkadaşları birlik olup kendisinin tabiri ile Danla Bilic’in Instagram sayfasını basmaya gidiyorlar. Olayın bundan ibaret olduğu açıklandı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.