Yasemin Hadivent – Fadime Kuzey Yıldızı dizisinden neden ayrıldı?

Yasemin Hadivent – Fadime Kuzey Yıldızı dizisinden neden ayrıldı?

  23 Mayıs 2020

  1.094 Okunma

Abone Ol 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Fadime neden ayrıldı? İşte sebebi

Show Tv ekranlarında ilgiyle izlenen dizilerden olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, bu hafta yeniden setlere dönerek çekimlere başladı. Dizide Fadime rolü ile yer alan Yasemin Hadivent’in diziden neden ayrıldığı merak edilirken izleyiciler Fadime neden yok diye araştırmaya başladı.

Yönetmen koltuğunda oturduğu Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosunda İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Baskın, Özgün Karaman ve Uğur Demirpehlivan gibi isimler yer alıyor. Dizide uzun süredir yer alan ve Fadime rolü ile izlediğimiz Yasemin Hadivent ayrıldı

KUZEY YILDIZI İLK AŞK FADİME NEDEN YOK AYRILDI?
Oyuncunun ayrılma nedeni olarak; sevdiği kedisinin salgın sebebiyle bırakacak birisinin olmaması nedeniyle diziden ayrılma kararı aldığı belirtiliyor. 21 Mayıs tarihinde yeniden sete çıkan dizi çok yakında yeni bölümüyle izleyici karşısında olacak.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.