Yasak Elma Talat Bulut diziden ayrılıyor mu

Yasak Elma Talat Bulut diziden ayrılıyor mu

  21 Ekim 2020

  2.446 Okunma

Abone Ol 

Yasak Elma Talat Bulut ayrılıyor mu?

Fox TV ekranlarının en çok izlenen yapımlarından birisi olan Yasak Elma, yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ederken herkesi şok eden bir haber yayınlandı. Dizinin başrol karakterlerinden birisi olan Halit yani Talat Bulut diziden ayrılıyor mu? İnternette yayınlanan habere göre Halit’in öleceği ve 85.bölümde diziden ayrılacağı iddia edildi.

Yasak Elma Halit Neden Öldü?

Dizinin başrol karakterlerinden birisi olan Halit’in neden öldüğü henüz açıklanmazken dizinin final yapma ihtimali olabileceği konuşulmaya başlandı. Bundan dolayı 85.bölümde önemli olaylar yaşanabilir.

Talat Bulut Yasak Elma dizisinden neden ayrıldı?

Dizinin başrol oyuncularından bir diğeri olan Eda Ece’nin Instagram hesabından yaptığı paylaşım adeta bu durumu doğrular gibi oldu. Senaryonun çok farklı olduğunu ve 85.bölümde ilginç gelişmelerin yaşanacağının işaretini vermiş oldu.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.