youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Whatsapp’ta neden fotoğraf gönderilmiyor? 19 Ocak

Whatsapp’ta neden fotoğraf gönderilmiyor? 19 Ocak

  19 Ocak 2020

  337 Okunma

Abone Ol 

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp’ta 19 Ocak günü fotoğraf ve video gönderme sorunu yaşanıyor. Milyonlarca kullanıcı “neden fotoğraf ve video gönderilmiyor ” diye sosyal medyada ve internette cevap arıyor. Son yıllarda artan kullanıcı sayısı sonrasında çoğu kez çöken uygulama yine mi çöktü sorularını akıllara getiriyor. Şuan kullanıcılar WhatsApp kullanıcıları şu an fotoğraf, video ve ses kaydı gönderemiyor. İlk gelen bilgilere göre uygulama için Avrupa genelinde erişim problemi olduğu ve bundan kaynaklı sorunlardan dolayı gönderim sağlanamamaktadır. Ne zaman düzeleceğine dair herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp’ta 19 Ocak günü fotoğraf ve video gönderme sorunu yaşanıyor. Milyonlarca kullanıcı “neden fotoğraf ve video gönderilmiyor ” diye sosyal medyada ve internette cevap arıyor. Son yıllarda artan kullanıcı sayısı sonrasında çoğu kez çöken uygulama yine mi çöktü sorularını akıllara getiriyor.

Şuan kullanıcılar WhatsApp kullanıcıları şu an fotoğraf, video ve ses kaydı gönderemiyor. İlk gelen bilgilere göre uygulama için Avrupa genelinde erişim problemi olduğu ve bundan kaynaklı sorunlardan dolayı gönderim sağlanamamaktadır.

Ne zaman düzeleceğine dair herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.