youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Whatsapp grupları yasaklanacak mı 2020? Yasa

Whatsapp grupları yasaklanacak mı 2020? Yasa

  11 Nisan 2020

  347 Okunma

Abone Ol 

Whatsapp grupları kapatılacak mı? Yasa mı çıkıyor

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp ile ilgili bazı gelişmeler yaşanıyor. Özellikle sosyal medyada ve internette yer alan bilgilere göre “Whatsapp grupları kapatılıyor mu? yasaklanacak mı gibi soruların cevabı aranıyor. Konu ile ilgili detaylar belli oldu.

TBMM’ye sunulduğu iddia edilen ve hükümetin Whatsapp üzerinden açılan grupların kapatılacağı konusu ile ilgili herhangi bir tasarının olmadığı belirtildi. Cüneyt Özdemir, Avukat Gökhan Ahi canlı yayında görüşme yapmış ve konunun sadece sosyal medyada dolaştığını ve Meclis’te böyle bir görüşmenin yapılmadığını açıkladı. Sosyal medyada şu aralar çok yanlış ve yalan haberlerin dolaştığının altı da çizildi.

Whatsapp Grupları Neden Kapatılacak?
Son gelen bilgilere göre böyle bir durumun olmadığını sosyal medyada ve Whatsapp üzerinde dolaşan bu haberin gerçek dışı olduğu belirtildi. Neden kapatıldığı iddiası konusunda ise uygulama üzerinde grupların tehlikeli bir boyut aldığı belirtiliyor. Kapatılma durumunun olmadığı konusunda açıklama geldi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.