youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

WhatsApp durumları neden açılmıyor görünmüyor

WhatsApp durumları neden açılmıyor görünmüyor

  28 Şubat 2020

  14.040 Okunma

Abone Ol 

Whatsapp durumları görünmüyor

28 Şubat 2020 Sosyal medyaya gelen erişim engeli sonrasında WhatsApp durumları (hikaye-story) görünmemeye başlandı. Hikaye paylaşan kişilerin paylaştıklarına bakmak istediklerinde ekran dönüp durmaya devam ediyor. Kullanıcıların bu konuda neden açılmıyor diye araştırmasına yönelik cevapları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Suriye’de yaşanılan hain saldırı sonrasında askerlerimiz şehit oldu! Ağır yaralı askerlerimizin olduğu konusunda da açıklama yapılmıştı. Bu olay sonrasında yaşanılacak bilgi kirliliği ve yanlış haberleri engellemek adına tüm sosyal medya platformlarına engelleme getirildi. Ne zaman açılacağı konusunda ise henüz bilgi bulunmuyor.

WHATSAPP DURUMLARI YAVAŞ AÇILIYOR! YAVAŞLADI

WhatsApp durumlarına bakmak isteyenler ekranın dönüp durduğunu belirtiyor. Bu hatanın erişim engeli sebebiyle olduğunu belirtmek isteriz. Diğer taraftan internet bağlantılarında da kısıtlama olmasından kaynaklı!

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.