youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Vahide Perçin (Hünkar) Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak mı

Vahide Perçin (Hünkar) Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak mı

  10 Mart 2020

  4.143 Okunma

Abone Ol 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Vahide Perçin'in canlandırdığı Hünkar karakteri ayrılıyor mu?

Ekranların sevilerek izlenen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Vahide Perçin’in canlandırdığı Hünkar karakteri diziden ayrılacak mı? Vahide Perçin Bir Zamanlar Çukurova’dan neden ayrılıyor soruları sorulmaya başlandı. İşte konu hakkında detaylar:

Her Perşembe izleyicileri ekran başına kilitleyen ve büyük ilgiyle izlenen dizide şok bir ayrılık iddiası bulunuyor. Dizinin başından bu yana rol alan Vahide Perçin’in canlandırdığı Hünkar karakterinin ayrılmaya hazırlandığı belirtildi. Bu iddiaların gerçek olup olmadığı ise araştırılmaya başlandı.

VAHİDE PERÇİN – HÜNKAR BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDEN NEDEN AYRILDI?

Belkide dizinin en önemli isimlerinden ve kilit isimlerinden birisi olan Perçin’in ayrılması sonrasında dizinin bir çok reyting kaybına uğrayacağını düşünüyoruz. Bildiğimiz üzere diziye Nazan Kesal’ın katılacağını açıklamıştık. Bu isimin gelmesi sonrasında Hünkar’ın ayrılacağı yönünde iddialar var. Ancak henüz kesinleşmiş bir durum olmadığını belirmek isteriz. Gelen bilgilere göre, sette yaşanılan bazı olaylardan dolayı Vahide Perçin’in ayrılabileceği konuşulmaya başlandı.

Gelecek sezonda devam etmesi düşünülen dizide büyük bir kayıp olacağı konuşuluyor. Oyuncunun ayrılması dizinin kaderini değiştirir mi? kötü yönde mi yoksa iyi yönde mi bu konuda lütfen bizlere yazmayı ihmal etmeyin.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Aziz Akbudak 15 Mart 2020 18:46:11

    Vahide giderse diziye bakmak istemem

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.