youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Ücretsiz Maske Ptt sipariş neden verilmiyor? E Devlet’te yok

Ücretsiz Maske Ptt sipariş neden verilmiyor? E Devlet’te yok

  6 Nisan 2020

  1.423 Okunma

Abone Ol 

PTT ücretsiz maske siparişi neden verilmiyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklama sonrasında ücretsiz maske siparişinin Epttavm sitesinden verileceği duyurulmuştu. Ancak bir anda milyonlarca kişinin giriş yaptığı site çöktü mü? Ptt sitesi neden açılmıyor? E Devlette başvuru neden yok? bu gibi soruların cevabını alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MASKE SİPARİŞİ PTT NEDEN VERİLMİYOR HATA! ÇÖKTÜ MÜ?
Yoğun talep dolayısıyla Epttavm’nin sitesinde çökme sorunu yaşandı. Bir çok kişi siparişin verilmediği yönünde geri dönüş bildirirken, bir duyuru yayınlandı. Bundan böyle başvuruların E-Devlet üzerinden yapılacağı ancak kısa süre içerisinde başvuruların açılacağı belirtildi.

ÜCRETSİZ MASKE BAŞVURUSU E-DEVLET’TE NEDEN YOK? NE ZAMAN AÇILACAK?
Çalışmaların devam ettiği ve kısa süre içerisinde başvuru hizmet bölümünün açılacağı belirtildi. Maske.epttavm.com sitesi yoğunluk nedeniyle çöktüğü için E-devlet üzerinden kısa sürede kullanıma sunulacak. Bir çok vatandaş sosyal medyada ve internette “Ptt maske siparişi veremiyorum” sorununun cevabını arıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.