youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Türkiye’de Corona virüs hangi şehirde ilde çıktı

Türkiye’de Corona virüs hangi şehirde ilde çıktı

  11 Mart 2020

  979 Okunma

Abone Ol 

Türkiye'de ilk kez görülen korona virüs vakası hangi şehirde?

Dün gece saatlerinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılana açıklama ile Türkiye’de ilk Corona virüs testinin erkek bir kişide pozitif çıktığı ve kendisinin kontrol altına alındığı açıklanmıştı. Bu olay üzerine sosyal medyada hangi ilde olduğu konusunda merak devam ediyor. Bakanlık şehir bilgisinin verilmeyeceğini ve hastanın bu durumdan etkilenmemesi konusunda açıklanmayacağı ifade edilmişti.

Çin’den tüm dünyaya yayılan Kovid-19 (yeni corona virüsü) Avrupa ülkelerine yayılmış ve Türkiye’de herhangi bir pozitif sonuç çıkan olmamıştı. Ancak dün gece saat 00.30’da yapılana açıklama ile vatandaşlara açıklama yapıldı. Corona virüsü şüphesi ile test yapılan vatandaşımızın durumu pozitif çıktığını belirtmişti.

Kişinin hastalığı Avrupa’dan kaptığı belirtilirken erkek bir kişi olduğu ve görüşme yaptığı aile fertlerinin de gözetim altında tutulduğu öğrenildi. Vakanın hangi ilde ve şehirde görüldüğü ise merak konusu oldu.

CNN TÜRK’TE CORONA VİRÜSÜNÜN İSTANBUL’DA OLDUĞU SÖYLENDİ

Sağlık bakanı tarafından yapılan açıklamayı yayınlayan CNN Türk ekranında spikerin, yanlışlıkla İstanbul’da olduğunu söylemesi geceye damga vuran bir diğer olay oldu.

Konu ile ilgili açıklama beklenmektedir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.