youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Türk Telekom,Vodafone ve Turkcell hatlar neden çekmiyor? şebeke sorunu

Türk Telekom,Vodafone ve Turkcell hatlar neden çekmiyor? şebeke sorunu

  24 Mayıs 2020

  399 Okunma

Abone Ol 

24-25-26 Mayıs Türk Telekom,Vodafone ve Turkcell hatlar neden çekmiyor? Ulaşılamıyor hatası

Ramazan Bayramı’nın gelmesi ile birlikte 24-25-26 Mayıs tarihlerinde telefonlarda sorunlar yaşanmaya başladı. Özellikle Türk Telekom kullanıcıları telefon neden çekmiyor ve şebeke sorunu gibi konuları araştırmaya başladı.

Sokağa çıkma yasağı sebebiyle herkesin evde olduğu bu bayramda telefonlara büyük iş düşmektedir. Herkes telefon ile birbirinin bayramını kutlamaya devam ediyor. Dolayısıyla GSM operatörlerinde de sorun yaşanmaya devam ediliyor.

TÜRK TELEKOM NEDEN ÇEKMİYOR? ÇAĞRI SESİ GELMEDEN KAPANIYOR

Kullanıcılar bir kişiyi aramak istediğinde çağrı düşmeden hemen kapanıyor. Bu durumun yaşanan yoğunluk nedeniyle kaynaklandığını belirtmek isteriz. Bundan dolayı ara ara gidebileceğini belirtmek isteriz.

TURKCELL VE VODAFONE NEDEN ÇEKMİYOR! ULAŞILMIYOR HATASI

Turkcell ile vodafone kullanıcıları da karşıdaki kişilere ulaşılamadığı yönünde sorun yaşanmaktadır. Bu durumun belirttiğimiz gibi milyonlarca kişinin aynı anda iletişime geçmek istemesi sonrasında yaşandığı belirtiliyor.

Ayrıca hatlar şuan çok yavaş çalışmaktadır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.