youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Tüm dizilerin çekimlerine 2 haftalık ara verildi

Tüm dizilerin çekimlerine 2 haftalık ara verildi

  16 Mart 2020

  968 Okunma

Abone Ol 

Dizilere ara verildi

Türkiye’de koronavirüs önlemleri neticesinde çekimleri devam eden tüm dizilerin setlerine 2 haftalık ara verildi. Stok bölümü olan diziler yeni bölümleri ekrana gelecek. Ancak bir sonraki haftalarda dizilerin yeni bölümlerini göremeyebilirsiniz.

Bugün yapılan toplantılar neticesinde diziler bir süre çekimleri yapmayacak. Bugün ülkemizde 24.00’den itibaren bir çok mekan ve toplu kişilerin yer aldığı mekanlar geçici olarak kapanacak.

İlk olarak Limon Film, Savaşçı ile Bir Annenin Günahı isimli dizilerin çekimlerini durdurduğunu açıklamıştır.

Daha sonra BKM’den yapılan açıklamada, Ramo, Güldür Güldür Show, Hizmetçiler ve Jet Sosyete isimli yapımlara ara verildiği açıklandı.

Ve son olarak tüm dizilerin çekimlerinin durdurulduğu ve setlere ara verildiği açıklandı. EDHO, Çukur, Sefirin Kızı, Zümrüdüanka, Yasak Elma ve diğer tüm yapımlar 2 hafta ara verdi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.