youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

TRT Spor Artı sunucusu kadın kim?

TRT Spor Artı sunucusu kadın kim?

  26 Şubat 2020

  2.044 Okunma

Abone Ol 

Spor Artı programının güzel sunucusu Deniz Satar Kimdir?

TRT Spor ekranlarında her hafta içi 00.20’den sonra yayında olan TRT izleyicisi ile buluşan Sport Artı programının kadın sunucusunun kim olduğu merak ediliyor.

SPOR ARTI KADIN SUNUCUSU KİMDİR?
Güzel sunucu Deniz Satar’ın sunumu ile ekrana gelen Spor Artı, 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Gece saatlerinde yayınlanan program ilgi ile izlenmeye devam ediliyor.

1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olarak tamamlamıştır. Bir çok programda yer alan güzel sunucu, TRT Spor kanalı ile popüler bir isim haline gelmiştir.

Deniz Satar ne kadar maaş alıyor?
Deniz’in ne kadar ücret ve maaş aldığı konusunda detay olmadığı için bu konuda sizi bilgilendiremiyoruz. İlerleyen günlerde detay verilmesi durumunda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Deniz Satar’ın sevgilisinin daha önce Uğur Meleke olduğu iddia edilse de böyle bir şeyin olmadığını belirtmek isteriz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.