youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Trendyol Bakımdayız yazıyor ne zaman açılacak?

Trendyol Bakımdayız yazıyor ne zaman açılacak?

  12 Ocak 2020

  1.794 Okunma

Abone Ol 

Türkiye’nin en çok takip edilen ve alışveriş yapılan online alışveriş merkezi olan Trendyol’a girmek isteyen kişiler ” Bakımdayız” uyarısı ile karşı karşıya kalıyor. Sitenin bu saatlerde kapalı kalması dikkatlerden kaçmazken ne zaman açılacağı merakla bekleniyor. Yaşanan problemin bakımdan dolayı ve güçlendirme çalışmaları için kapalı olduğu öğrenildi. Kısa süre içerisinde açılacaktır.

Türkiye’nin en çok takip edilen ve alışveriş yapılan online alışveriş merkezi olan Trendyol’a girmek isteyen kişiler ” Bakımdayız” uyarısı ile karşı karşıya kalıyor. Sitenin bu saatlerde kapalı kalması dikkatlerden kaçmazken ne zaman açılacağı merakla bekleniyor.

Yaşanan problemin bakımdan dolayı ve güçlendirme çalışmaları için kapalı olduğu öğrenildi. Kısa süre içerisinde açılacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.