youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Toprak Koç tutuklandı mı? gözaltına mı alındı

Toprak Koç tutuklandı mı? gözaltına mı alındı

  27 Mart 2020

  11.739 Okunma

Abone Ol 

Toprak Koç kimdir?

Sosyal medyada yer alan bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Android uygulama sitesi olan Toprak Koç’un tutuklandığı haberleri gelmeye başladı. Uygulama sitesinde bazı APK’ların paylaşıldığı ve bu yüzden Toprak Koç’un gözaltına alındığı bilgileri gelmeye başladı.

Toprak Koç Kimdir?
Kendisi hakkında detaylı bilgi yer almazken Ekşi Sözlük’te yer alan bilgilere göre, oyun ve uygulama APK’larının yayınlandığı Android Club sitesinin sahibi olarak bilgiler yer alıyor.

Diğer taraftan başka bir web sitesinde Toprak Koç hakkında “tüm mobil oyunları ücretsiz ve hileli oynamamızı sağlayan kişi” olarak bilgi aktarılmaktadır.

Sosyal medyada kendisinin tutuklandığı yönünde iddialar bulunmaktadır. Ancak bu durumum kesin olup olmadığı konusu merakla araştırılıyor.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Gizli kişi 27 Mart 2020 11:42:20

    Durumun yerine durumum yazmışsın

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.