Tarık – Mert Öcal Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı mı?

Tarık – Mert Öcal Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı mı?

  14 Şubat 2020

  4.003 Okunma

Tarık - Mert Öcal Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor...

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokakların son yayınlanan bölümünde ekibin başına adeta büyük bir bela olan Tarık karakteri yakalandı. Zeliha’nın sayesinde yakalanan karakter böylece diziden bir süreliğine ayrılmış görünüyor. Mert Öcal’ın canlandırdığı rol şimdilik bitti ancak ilerleyen süreçte ucu açık bırakıldı.

Dizinin uzun süredir içerisinde yer alan ilk olarak kurye olarak tanıdığımız karakter daha sonra ekibin başına bela olan ve özellikle Zeliha’nın da içerisine dahil olacağı belalı bir katil haline geldi.

Son bölümde Rıza Baba’nın yaptığı bir plan sonrasında yakalandı. Zeliha’nın hamile yalanını uydurup tatile çıkması sağlandı. Tarık’ın babasına da oğlunun baba olacağı hakkında bilgi verildi. Tabi babası bu haberi duyunca direkt olarak oğluna ulaştırdı. Tatile gittiği yerde fotoğraf çekerek sosyal medya hesabına atan Zeliş, bölgede tanınan yerlerin önünde görsel verdi. Bunları gören Tarık ise yerini bularak kaldığı otele geldi.

Tam çocuğu olacağını duyup sevinmeye başlayan karakter ekip tarafından kıskıvrak yakalandı. Ancak bir anda kaçtığı düşünülen Tarık’ı Hüsnü yakalayıp ekibe teslim etti.

Tarık Arka Sokaklar’dan Ayrıldı mı? Mert Öcal’ın rolü bitti mi?
Dizinin senaryosunda karakter öldürülmediği için ilerleyen süreçte konunun ucu açık bırakıldı diyebiliriz. Bu durumda gelecek sezon için kullanılabilir anlamına geliyor. Mert Öcal ise gerçek hayatta Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Survivor 2020 yarışmasının ünlüler takımında rol alacak. Bundan dolayı bir süre ekranda olmayacak.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      pikeland 27 Mayıs 2020 18:15:58

    şimdi bu adam jandarmayı bayıltıp kaçarsa söverim diziye gerçek hayatta sen jandaramaya saldır seni öle bi…..ler ki aklın gider eğer öle bi olay olacak sa saçmalarlar artık 600 bölüm tarık rıza babayı esir aldı videoları gelir youtube ye

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.