youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor ünlüler gönüllüler SMS sıralaması sonuçları acunn.com

Survivor ünlüler gönüllüler SMS sıralaması sonuçları acunn.com

  21 Nisan 2020

  10.115 Okunma

Abone Ol 

Tv8 ekranlarında bu akşam 53.bölüm ile yayında olacak olan Survivor 2020'de adaya veda eden isim açıklanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımından birer adayın yer aldığı gecede SMS Sıralaması sonuçları acunn.com'da açıklanırken bu sonuçlara göre en çok oyu alan 2'şer yarışmacı toplamda 4 aday daha belirleyecek. 6 aday arasından en az oyu alan veda eden isim olacak.

Bu akşam 53.bölüm ile yayında olacak olan Survivor 2020’de ünlüler ile gönüllüler takımının genel SMS sıralaması sonuçları açıklanacak. Bu sıralamaya göre adaya veda eden isim belli olacak. Bildiğimiz üzere birleşme partisi sonrasında değişen kurallar ile iki takımında genel sms sıralaması acunn.com’da açıklanacak.

Hafta başında Acun Ilıcalı tarafından dokunulmazlık oyunu öncesinde bir açıklama yayınlanmıştı. Bu açıklama sonrasında bundan böyle yine Cumartesi ve Pazar akşamı dokunulmazlık oynanacak. Ancak her iki gecede de ada konseyi gerçekleştirilip birer aday çıkarılacağını duyurmuştu. Salı akşamı ise genel ada konseyi sonrasında SMS sıralaması açıklanacak ve adaya veda edecek olan isim belli olacak. Geçtiğimiz yıllarda da benzer kuralların yapıldığı Survivor’da bu akşam elenecek isim merakla bekleniyor. İsterseniz hafta başından bu yana yaşananlardan başlayalım:

Ünlüler takımından gönüllülere geçen Berkan, takıma pozitif bir enerji katsa da takımdaki bazı olaylar tüm dengeyi bozmaya devam ediyor. Özellikle Barış ile diğer yarışmacılar arasında devam eden gerginlik sonrası takımın performansı yine düştü. İlk akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler Pazar akşamı oynanan oyunu kazanarak karşı takımdan da bir aday çıkarmış oldu. Ancak Pazar akşamı Acun Ilıcalı ile ünlüler takımı arasında yaşanan sorunlar nedeniyle epeyce gündem olmuştu. Hatta Ilıcalı canlı yayına bağlanarak konu hakkında açıklamalar yapmıştı.

54.Bölüm Fragmanı / SMS Sonuçları
Yeni bölümde herkesin heyecanla beklediği bir konu bulunuyor. Bu akşam ada konseyinde Barış ile Yasin’in kavga olayı ile ilgili açıklama yayınlanacak. Ödül oyununda yaşanılan tartışma sonrasında ikilinin akıbetinin ne olacağı merak ediliyor. Diğer taraftan bu akşam SMS sonuçları da en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

ÜNLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK SMS OYUNU KİM ALDI? BİRİNCİLERİ (21 NİSAN 2020)
Bu akşam açıklanacak olan sonuçlara göre ünlüler takımında en çok SMS oyunu alan iki isim 2 eleme adayı daha belirleyecek. Böylece ünlüler takımında 3 aday çıkarılmış olacak.

1- Mert (Yunus Emre ismini verdi)
2-Aycan

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK SMS OYUNU KİM ALDI? BİRİNCİLERİ (21 NİSAN 2020)
Yine gönüllüler takımında da en çok oy oranına sahip olan 2 yarışmacı bu akşam ada konseyinde aday belirleyecekler. Daha sonra ise toplamda 6 adayın çıkarıldığı konseyde en az oyu alan adaya veda edecek.

1- Cemal Can (Yasin’i söyledi)
2- Evrim (Ardahan ismini verdi)

DOKUNULMAZLIK OYUNLARI ELEME SİSTEMİNDE YENİ KURALLAR VE DEĞİŞİKLİK
Daha önceden Cumartesi ve Pazar akşamları oynanan dokunulmazlıklar sonrasında final mücadelesi yapılıyor ve kaybeden bir takım olması dolayısı ile tüm adaylar o takımdan çıkıyordu. Ancak yeni kurallar sonrasında 1.gün kaybeden takımdan bir diğer gün kaybeden takımdan bir aday çıkarılıyor. Salı akşamı ise genel SMS sıralaması sonuçlarına göre en çok oyu alan 1. ve 2. sıradaki isimler 2 şer aday daha çıkarıyor. Toplamda 6 adaydan en az oyu alan kişi yarışmaya veda ediyor. İki dokunulmazlığı kaybeden takımın aynı olması durumunda ise Cumartesi bir aday çıkarılıp SMS oylaması gerçekleştirilecek. Pazar akşamı bir aday daha belirlenecek. Salı akşamı SMS birincisi bir aday daha belirleyerek 3 gitme adayı olmuş olacak. Böylece sıralamaya göre adaya veda edecek olan isim belli olacak.

SURVİVOR 2020 9.HAFTA ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER SMS OYLAMASI SIRALAMASI SONUÇLARI (21 NİSAN 2020 Salı)


Bu akşam genel olarak SMS sonuçları açıklanırken en az oyu alan isimler belli olacak. Diğer taraftan en çok oyu alan iki yarışmacı tarafından iki takımdan da yeni adaylarda gelecek. Böylece toplam 6 kişi eleme adayı olarak belirlenecek. Bu isimler arasından en az SMS’i alan yarışmacı veda edecek.

Son Ünlüler SMS sonuçları açıklandı

 • 1-) Mert
 • 2-) Aycan
 • 3-) Ersin
 • 4-) Sercan
 • 5-) Yunus Emre
 • 6-) Elif
 • 7-) Ezgi
 • 😎 Aşkım

Son gönüllüler SMS sonuçları açıklandı

 • 1-) Barış
 • 2-) Cemal Can
 • 3-) Evrim
 • 4-) Nisa
 • 5-) Yasin
 • 6-) Berkan
 • 7-) Ardahan
 • 😎 Gizem

21 NİSAN SURVİVOR 2020’DE KİM ELENDİ? ADAYA VEDA EDEN İSİM

Bu akşam 6 gitme adayından yarışmaya veda edecek isim merak edilirken sıralamanın nasıl olacağı ise heyecanla bekleniyor. İşte konseyde belirlenen 6 isim şöyle:

 • 1- Gizem
 • 2- Ezgi – elendi
 • 3- Ardahan
 • 4-Yasin
 • 5-Yunus Emre
 • 6-Elif

TV8 ekranlarında saat 20.00’de başlayacak olan yarışmada iletişim oyunu sonrasında adaya veda edecek olan isimi açıklayacağız.

NOT: Arkadaşlar eleme olayında bir çok kişi Ezgi sıralamada Gizem’den üstte diye sorular geliyor. Ancak burada aldığı oy sayısına bakıldığı için Ezgi daha az sayıda oy almıştır.

Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    یاسمن منصوری 21 Nisan 2020 23:46:27
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Ardahan gitmesin

 2. avatar
    Selcuk 21 Nisan 2020 23:47:27

  Bence gonululer takimindan ardahan ya da gizem elenecek

 3. avatar
    nilgün 22 Nisan 2020 00:06:42
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  bu akşam gizem elendi diye düştü gönullulerde son sırada gizem vardı ünlülerde aşkım vardı yanlış bir oylama yaptınızzzz acaba nedennnn*****????

  • avatar
     admin 22 Nisan 2020 00:14:56

   Sıralamada gizem en altta olabilir ancak oy sayısına bakılmaktadır. Ezgi daha az sayıda oy almıştır.

 4. avatar
    İzleyici 22 Nisan 2020 03:12:01
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Bu yasını burda tutan adam değil

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.