youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor Meryem Kasap neden diskalifiye oldu

Survivor Meryem Kasap neden diskalifiye oldu

  27 Mart 2020

  1.609 Okunma

Abone Ol 

Survivor Meryem Kasap diskalifiye olurken ünlüler takımından gönüllülere kim geçti

Ekranların sevilerek izlenen yarışması Survivor 2020’de bu yıl diskalifiye şokları yaşanmaya devam ediyor. Gönüllüler takımında yer alan Meryem Kasap’ın neden diskalifiye edildiği ve neden yok diye merak edenler için detaylar belli oldu.

MERYEM KASAP NEDEN YOK?
Geçtiğimiz aylarda yaşadığı dizindeki sakatlık nedeniyle bir süre tedavi gören ve sonra geri dönen Meryem’in devam edemeyeceği açıklandı. Bildiğimiz üzere son ada konseyinde Acun Ilıcalı kendisi hakkında bilgi vermişti. Doktor kontrolüne gireceği ve verilecek karara göre devam edip edemeyeceği ortaya çıkacaktı. Bu haberi sosyal medya hesabından paylaşan Ilıcalı, Meryem’in yarışmadan elendiğini ve devam edemeyeceğini açıkladı.

Bir süredir yarışmayı kenardan takip eden Meryem’in yerine yeni bir yarışmacı gelmeyeceği de açıklanmıştı. Bu durumda yerine ünlüler takımından bir isim gelecek.

Ünlüler Takımından Gönüllüler’e Kim Neden Geçti?
Dünya genelinde yaşanılan koronavirüs salgını sebebiyle yeni yarışmacı gelmeyeceğini açıklayan Acun Ilıcalı, Meryem’in yerine ünlüler takımından bir kadın yarışmacının dahil olacağını açıkladı. Sosyal medyada yapılan tahminlerde bu kişinin Ezgi veya Aycan olabileceği konuşulmaya başlandı. Konu ile ilgili açıklama bu hafta yapılacak.

Sizce kim geçmeli?

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.