youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor Katamaran Tekne ödül oyununu kim kazandı 19 Haziran

Survivor Katamaran Tekne ödül oyununu kim kazandı 19 Haziran

  19 Haziran 2020

  718 Okunma

Abone Ol 

19 Haziran Survivor Katamaran Tekne Partisi ödülünü kim kazandı?

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programlarından birisi olan Survivor 2020’de bu akşam (19 Haziran) muhteşem bir ödül oyunu yine izleyici karşısında olacak. Bugün oynanacak olan Katamaran Tekne ödül oyununu kim kazandı?

Bildiğimiz gibi yeni takımların belli olmasından dolayı takım olarak mücadele edilecek olan ödül oyunlarının ilkinde bu akşam nefesleri kesecek bir mücadele yaşanacak. Mavi Takım ile Kırmızı takım denizde teknede parti için oyuna çıkacak. Kazanan takım jete binecek ve büyük ödüle gidecek.

BUGÜN SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

CANLI

MAVİ 9-10 KIRMIZI

Ödül ne: Katamaran Tekne Partisi

Kazanan: Kırmızı

Survivor Ödül Oyununda Barış Sakatlanıyor

Yarışmanın favori isimlerinden birisi olan Barış, oyun sırasında fenalaşıyor. Hemen doktorun müdahale ettiği yarışmacının devam edip etmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.