youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor Gönüllüler Nisa sakatlandı mı? Diskalifiye mi olacak?

Survivor Gönüllüler Nisa sakatlandı mı? Diskalifiye mi olacak?

  24 Şubat 2020

  2.421 Okunma

Abone Ol 

Survivor Gönüllüler Nisa sakatlanıyor son durumu nedir? Yarışmaya devam edecek mi

Survivor 2020’de 24 Şubat akşamı oynanan ödül oyununda gönüllüler takımında Nisa sakatlık yaşıyor. 7.bölüm fragmanına baktığımızda oyun içerisinde Nisa’nın yaşadığı sakatlık sonrası yarışmaya devam edip edemeyeceği merak ediliyor.

Son günlerde Survivor’da yaşanan sakatlıklar güne damga vurmaya devam ediyor. Dün akşam yine aynı takımdan Fatma Günaydın parkurda sakatlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Sonrasında ise bugün yine Nisa’nın yaşadığı sakatlık olayı sonrasında neler olacağı merakla bekleniyor.

NİSA SURVİVOR’A DEVAM EDECEK Mİ? AYRILACAK MI

Survivor’da bu akşam futbol oyunu olacak. Bu oyun sırasında kızlarla oyun içerisinde yaşanan bir pozisyon sonrasında talihsiz bir sakatlık yaşıyor. Bacağının döndüğü görülen yarışmacının durumu yapılacak olan incelemeler sonrasında belli olacak.

NİSA DİSKALİFİYE Mİ OLACAK NEDEN?

Eğer doktorlarda bacağı konusunda kötü bir rapor gelirse yarışmacı ayrılarak diskalifiye edilecek. Nisa’nın yerine ise yedek yarışmacılardan bir isim gelecek. Ancak henüz bunları söylemek için erkan olduğunu belirtmek isteriz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.