youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor Ersin’in yeni köpeğinin adı ne oldu?

Survivor Ersin’in yeni köpeğinin adı ne oldu?

  21 Mayıs 2020

  534 Okunma

Abone Ol 

Survivor Ersin'in köpeğinin adı ne olsun?

Bu sezon Survivor yarışmasında adından söz ettiren ve izleyicilerin büyük beğenisini kazanan ancak talihsiz bir şekilde sakatlanan Ersin Korkut’un yeni köpeğinin adının ne olduğu merak ediliyor. Bildiğimiz üzere yarışmada olduğu sırada çok sevdiği köpeği MESS ölmüş ve kendisine söylenememişti. Ancak sakatlık yaşaması nedeniyle yarışmaya devam edemeyen Ersin Korkut’un köpeğinin öldüğünün öğrenmesi sonrasında arkadaşları tarafından kendisine benzer yavru bir köpek hediye edildi.

Sosyal medya hesabından yeni köpeğinin ismi ne olsun diye soru soran Ersin Korkut’un aldığı cevaplardan hangisini tercih edeceği merak ediliyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.