youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor birleşme partisi ne zaman olacak 2020

Survivor birleşme partisi ne zaman olacak 2020

  20 Mart 2020

  2.773 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020 birleşme partisi ne zaman?

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yapımlarından Survivor 2020’de her sezon olduğu gibi merakla beklenilen birleşme partisinin ne zaman olacağı merak konusu oldu. Haftanın 5 günü yayında olan yarışmada, takımların en çok istediği şeylerden birisi çok sayı ile birleşmeye kalmak olduğunu biliyoruz. Her sezonun en eğlenceli bölümleri arasında yer almaktadır.

Survivor 2020 birleşme partisinde neler olacak? Kimler katılacak

Bu özel günde erkek yarışmacılar tıraş olurken kadın yarışmacılarda makyaj yapabiliyorlar. Diğer taraftan yarışmada özel kıyafetler giyilerek özel bir geceye geliyorlar. Burada özel yemekler ve istedikleri kadar yemek yiyebiliyorlar. Eğlenip daha sonra hazırlanan organizasyonlara katılabiliyorlar. Geçtiğimiz sezonlarda birleşme partisinde şarkı yarışması vs gibi etkinlikler yapılmıştır. Ünlüler ile gönüllüler takımı aynı adada kalırken yarışmalar artık bireysele dönmüş olacak.

Bu sezon birleşme partisinde neler olacağı henüz bilinmiyor.

SURVİVOR 2020 BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN YAPILACAK?

İlk gelen bilgilere göre Mayıs ayında yapılacağı düşünülüyor. Son bölümlerde özellikle Acun Ilıcalı ve bazı yarışmacılar birleşmenin yakın olduğu dillendiriliyor.  Bu da yakın bir zamanda gerçekleştirilebileceğini düşünüyoruz. Bu sezon şüphesiz hep diskalifiyeler ile karşı karşıya kalıyoruz.

Birleşme partisi 3 hafta sonra olacaktır! (Bugün 23 Mart)

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.