youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor Berkan oyunlarda neden yok?

Survivor Berkan oyunlarda neden yok?

  7 Nisan 2020

  2.248 Okunma

Abone Ol 

Survivor Berkan nerede? neden yok

Tv8 ekranlarında her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor 2020’de son yayınlanan bölüm ve oyunlarda ünlüler takımından Berkan’ın neden olmadığı merak ediliyor. Yarışmacıya ne olduğu ve yarışmalarda olmaması hayranlarını meraklandırdı.

Berkan geçtiğimiz günlerde yaşadığı hastalık sebebiyle şuan doktor gözetimi altında yer alıyor. Bu yüzden oyunlarda görünmemektedir. Geçtiğimiz bölümlerde Acun Ilıcalı bu konuda açıklama yapmıştı. Bu akşam oynanan iletişim ödül oyununda da görünmemesi üzerine yarışmacı ayrıldı mı diye merak edilmeye başlandı.

Bildiğimiz üzere yarışmacı ada konseylerinde yer alırken oyunlarda yer almıyor. Bu akşam yine bir eleme konseyi olacak ve Berkan yer alacaktır. Aldığı puan ve performansı ile adından söz ettirmektedir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.