youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor Berkan ile Yunus Emre neden takım değiştirdi?

Survivor Berkan ile Yunus Emre neden takım değiştirdi?

  14 Nisan 2020

  4.641 Okunma

Abone Ol 

Survivor ünlüler ile gönüllülerde hangi yarışmacılar yer değişti?

Tv8 ekranlarında uzun süredir heyecanla beklenilen birleşme partisi sonrasındaki ada konseyi az önce sona erdi. Herkesin merakla beklediği takımlardaki değişiklik beklenilenden az oldu. Ünlüler takımından Berkan ile gönüllüler takımından Yunus Emre takım değiştirdiği açıklandı.

Survivor Berkan neden gönüller takımına geçti? Yunus Emre neden ünlülere geçti?

Hafta başından bu yana bir çok kez bu konuda iddialar yer alırken takımların tamamen karışacağı düşünülüyordu. Ancak Acun Ilıcalı sadece 1 kişi değişiklik olacağını açıklaması üzerine kimlerin olacağı merakla bekleniyordu. Survivor 2020’de herkes bir çok tahminde bulunurken sonunda değişiklik yaşandı.

BERKAN İLE YUNUS EMRE NEDEN YER DEĞİŞTİ?

Acun Ilıcalı daha öncede takımların dengeli olmadığını savunuyordu. İki takımında eşit bir şekilde olması açısından değişiklik yapılacağını belirtmişti. Ve böylece Berkan ile Yunus Emre yer değiştirerek Survivor yarışmasının yeni başladığını belirtti.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.