youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 7.hafta Gönüllüler SMS sıralaması sonuçları acunn.com

Survivor 7.hafta Gönüllüler SMS sıralaması sonuçları acunn.com

  31 Mart 2020

  7.357 Okunma

Abone Ol 

Her hafta salı akşamı olduğu gibi bu haftada Survivor 2020'de gönüllüler takımının SMS Sıralaması sonuçlarına göre elenecek isim belli olacak. Acunn.com'da yayınlanacak olan sıralama videosuna göre haftanın en çok oyu alan isimleri 2 aday daha belirleyecek. Ayrıca ada konseyinde gönüllüler takımında kim elendi?

Haftanın Salı günleri Survivor 2020’de dokunulmazlığı kaybeden takımlarda SMS sıralaması açıklanmaya devam ederken bu akşam (31 Mart) 7.haftada Gönüllüler takımının SMS sıralaması sonuçları belli olacak. Acunn.com’dan hemen sonra bizim sayfamızda yayınlanacak olan sıralamada kimin en çok oyu aldığı veya kimin en az oy almış olduğu merakla bekleniyor. Çünkü geçtiğimiz haftanın birincisi Yunus Emre olmuştu.

Bu hafta gönüllüler takımında Pazar akşamı ada konseyinde bir aday çıkarıldı. Bu isim Yunus Emre olmuş ve aday çıkarılması sonrasında gönüllüler adasında kıyamet kopmuştu. Yunus ile Yasin arasında yaşanan tartışma sonrasında herkesin merakla beklediği sonuçlar bu akşam Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. İsterseniz hafta genelinde neler yaşandı hep birlikte hatırlayalım:

Cumartesi akşamı bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Gönüllüler takımı hırs yaparak bu oyunu aldı ancak Pazar akşamı ünlüler yeniden geri döndü. Final oyunda ise ünlülerin performansı daha iyi olunca kazanan onlar oldu. Bu durumda karşı takımdan bir yarışmacının gideceği kesinleşti. Takım arasında kılıçlar çekildikten sonra ada konseyinde birbiri hakkında eleştiri yapan gönüllüler takımında özellikle oylamada kimin kimi yazdığı çok merak ediliyordu. Evrim ilk önce Burak ile konuşmasında sanki onun yanındaymış gibi davranırken oylamada Burak’ın ismini yazması şok etti.

Dün akşam basketbol ödül oyunu öncesinde bir çok kez tartışmalara şahit oldu. Önce Yunus Emre ile Yasin kavga ederken, oyun sırasında da Sercan ile Barış’ın tartışması devam etti. Diğer taraftan Burak ile Parviz’de geceye tartışması ile damga vurdu.

Survivor 33.Bölüm Fragmanı / SMS sonuçları

Tanıtım fragmanında Evrim’in Ardahan’ın en büyük yalaka olduğunu söylemesi ve daha sonra Burak’ın ve Cemal Can’ın da aynı olduğunu söylemesi herkesi şoke ediyor. İletişim ödül oyununu kazanan takım hangisi olacak merak ediliyor.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK SMS OYUNU KİM ALDI? (31 MART 2020)
Bildiğimiz gibi geçtiğimiz haftanın en çok oy alan isimleri aşağıdaki listede yer alan yarışmacılardır. Bu hafta Yunus Emre aday olduğu için SMS oylamasında ilk sırada çıkarsa adaylığı düşecektir. Geçtiğimiz haftalarda benzer bir durum Cemal Can’ın yazılması ile gerçekleşmişti.

 •  Cemal Can (Yasin’in ismini verdi)
 • Barış Yağçı (Burak’ın ismini söyledi)

SURVİVOR 2020 7.HAFTA GÖNÜLLÜLER SMS OYLAMASI SIRALAMASI SONUÇLARI (31 Mart 2020 Salı)
Not: Sıralama geçtiğimiz haftanın sonuçlarına göre düzenlenmiştir. Yeni sonuçlar açıklandıktan hemen sonra güncelleme yapılacaktır. Bu akşam çok kritik sonuçlar açıklanacağı bekleniyor. Çünkü geçen haftanın SMS birincisi olan ve herkesi şaşırtan Yunus Emre, bu haftanın ilk eleme adayı olarak görünüyor. Oylamada ilk 2 sırada bulunan yarışmacıların söyleyeceği isimler çok önemli görünüyor.

Diğer taraftan bu hafta bir çok kez gündeme gelen Burak’ın geçtiğimiz sıralamada en sonda yer alması ve bu akşam ada konseyinde isminin çıkması sonrasında elenme durumunun olacağı görülüyor. Ancak 1 haftada SMS oylaması artan yarışmacılar olabiliyor.

 • 1. Barış
 • 2. Cemal
 • 3. Evrim
 • 4. Yasin
 • 5. Nisa
 • 6. Yunus Emre
 • 7. Burak – elendi
 • 8. Gizem
 • 9. Ardahan

31 MART SURVİVOR 2020 GÖNÜLLÜLERDE KİM ELENDİ? ADAYA VEDA EDEN İSİM

Tv8 ekranlarında iletişim ödül oyunundan hemen sonra ada konseyini izleyeceğiz. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile yayında olacak olan 33.bölümde en kritik gecelerden birisini bu akşam yaşayacak. 4 haftadan bu yana dokunulmazlıkları kaybeden gönüllüler takımından bir eksilme daha yaşayacağız.

1-Yunus Emre (Ada konseyinde ilk eleme adayı)

2-Yasin (Cemal Can söyledi)

3-Burak (Barış söyledi)  ELENDİ

Tahminimiz: Burak yarışmaya veda edecek.

Haftanın en önemli olaylarından bir tanesi de Barış’ın kendi isteği ile karşı tarafa geçmesi olmuştu. Ancak daha geçtiği ilk haftada ismi yazılan yarışmacılardan birisi olmuştu. Bu akşam olası durumda Barış’ın kimin ismini söyleyeceği ise merakla bekleniyor. Gönüllüler takımında gruplaşmalar yaşanmaya başlarken Yunus, Barış ve Evrim’in 3’lü grup olduğu görülüyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.