youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle aile filmleri izle

Survivor 2021 Duygu neden diskalifiye oldu?Yerine kim geldi

Survivor 2021 Duygu neden diskalifiye oldu?Yerine kim geldi

  21 Ocak 2021

  5.914 Okunma

Abone Ol 

Survivor Duygu neden diskalifiye?

Ekranların fenomen yarışmalarından birisi olan Survivor 2021’de yedek yarışmacılardan katılan Duygu Serap Salman diskalifiye mi oldu diye merak edilirken ayrıca yerine kim geldi diye de merak ediliyor. Geçtiğimiz sezon yaşadığı trafik kazası sebebiyle yarışmaya gelemeyen yarışmacı bu sezon ise yedeklerden katılmasına rağmen yaşadığı sakatlık nedeniyle yine büyük bir talihsizlik yaşadı.

Survivor 2021 Duygu Neden Yok?
Bildiğimiz üzere son oynanan oyunda sakatlanan ve hastaneye kaldırılan Duygu’nun durumunun ciddi olduğu ve yarışmaya devam edemeyeceği belirtiliyordu. Tanıtım fragmanında ise Acun Ilıcalı’nın bu durum üzerine bir takım sözleri olması üzerine ve acil durum konseyini toplaması Duygu’nun durumunu belirtiyor.

Duygu Survivor 2021’den neden diskalifiye oldu?
Survivor Sembol oyununda parkurda mücadele eden Duygu talihsiz bir kaza yaşamış, parkurda doktorlar tarafından müdahale edilmişti. Acun Ilıcalı, Duygu Serap Salman’ın sağlık durumunun doktor kontrolü ardından açıklanacağını belirtmişti. Tanıtım fragmanında acil durum konseyini topladı.

Survivor Duygu’nun Yerine Kim Geldi veya Gelecek?
Henüz hangi yedek yarışmacının geleceği açıklanmasa da ilerleyen günlerde detayları belirteceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.