youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle aile filmleri izle

Survivor 2021 1.hafta Gönüllüler SMS sıralaması sonuçları acunn.com

Survivor 2021 1.hafta Gönüllüler SMS sıralaması sonuçları acunn.com

  12 Ocak 2021

  8.171 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2021'de bu akşam 1.hafta eleme ada konseyi yapılırken gönüllüler takımının SMS sıralaması sonuçları açıklanacak. Ve sonuçlar acunn.com da yayınlanırken SMS oylamasına göre adadan kim elenecek heyecanla beklenirken ilk olarak ödül oyunu oynanacak. İşte bu sezonun ilk SMS sıralaması ve elenen isim

Ekranların fenomen yarışması Survivor 2021’de bu akşam 1.haftanın eleme konseyi gerçekleştirecek. Bildiğimiz üzere gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kaybettiği için 2 yarışmacı elem adayı olarak belirlenmişti. Bu akşam 3.aday ise SMS sıralaması sonuçlarına göre belli olurken sonuçlar Exxen.com ve Tv8 ekranlarından açıklanacak.

Bu sezon yine geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bir sistem ile eleme heyecanı yaşanıyor. Her hafta 2 aday oyunlar sonrası çıkarken 3.adayı SMS birincisi belirliyor. Ve Sıralamaya göre adaya veda eden isim belli oluyor. İlk hafta gönüllüler takımından bir isimin eleneceği kesinleşti. Bildiğimiz gibi Sena ve daha sonrasında Dora ilk eleme adayları olarak belirlenmişti.

Haftanın 5 günü yayında olan Survivor’da dün akşam yapılan ada konseyinde yine gönüllüler takımında Reşat sakatlığı nedeniyle diskalifiye durumuna gelmişti. Acun Ilıcalı tarafından kendisine yapılan açıklama da yarışmacının devam etmesinin çok zor olduğu yapılan tetkikler sonucunda kaderinin belli olacağı iletildi. Reşat ve arkadaşları bu haberi göz yaşları içerisinde karşılarken nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK OYU KİM ALDI?
SMS sonuçları açıklandıktan hemen sonra kimin en çok oy aldığını öğrenebilirsiniz.

1-
2-

SURVİVOR 2021 2.HAFTA GÖNÜLLÜLER SMS OYLAMASI SIRALAMASI (12 Ocak 2021 Salı)

NOT: Sıralama sonuçları akşam saatlerinde açıklanacaktır. Sonuçlar bu akşam önce Acunn.com’da daha sonra burada yer alacaktır.

İŞTE SONUÇLAR

1-Poyraz

2-Reşat

3-Ayşe

4-Emin

5-Hanzade

6-Yunus Emre

7 Steven

8- Dora

9-Aleyna

10-Sena Özdemir

11-Sancakay Ilım Morgül

12 Ocak Survivor 2021 Gönüllüler Takımında Kim Elendi

Bildiğimiz üzere önce SMS genel sonuçları sıralamasında en çok oyu alan açıklanacak. Daha sonra en çok oyu alan bir kişinin adını verecek. 3 adaydan en az oyu alan yarışmacı Survivor 2021 yarışmasının ilk elenen ismi olacak. Geçtiğimiz sezondaki sistemin aynısı bu sezonda da uygulanacaktır.

ELENEN İSİM SENA OLDU.

Bu akşam eleme adayı Sena ve Dora’nın yanı sıra bir isim daha belli olacak.

1- Dora

2-Sena

3-

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.