youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020’ye katılan Ezgi Hocaoğlu kimdir?

Survivor 2020’ye katılan Ezgi Hocaoğlu kimdir?

  12 Mart 2020

  4.144 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020'ye katılacağı öğrenilen Ezgi Hocaoğlu kimdir

Önümüzdeki günlerde Survivor 2020’ye yedek yarışmacılar arasından dahil olacak olan isimlerden Ezgi Hocaoğlu’nun kim olduğu merak ediliyor. Yarışmada kadın erkek dengesinin sağlanması adına Survivor’a 2 kadın yarışmacı dahil olacağı daha önceden açıklanmıştır. Bunlardan ilk isim İlayda Velibeyoğlu olmuştu. Yarışmaya katılacak diğer isim ise Ezgi Hocaoğlu oluyor.

SURVİVOR 2020’YE YENİ KATILAN EZGİ HOCAOĞLU KİMDİR?

Kendisi jimnastik ile ilgilenmektedir. Bu sezon sürekli olarak yarışmaya jimnastik yapan isimlerden alınmaya devam ediliyor. Acun Ilıcalı’nın ilerleyen günlerde bu isimi çağırarak duyurması belirtiliyor. Yarışmacının hayatı hakkında henüz bilgi bulunmuyor ancak kısa süre içerisinde hakkında bilgiler geldikçe sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Yaşı: 25

Nereli:İstanbul

Instagram: @ezgihocaoglu

Ezgi, Ünlüler takımına dahil oldu

Bakalım hangi takıma katılacak hep birlikte göreceğiz. Detaylar geldikçe siz değerli takipçilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.