youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 ünlülerden gönüllülere kim geçti?

Survivor 2020 ünlülerden gönüllülere kim geçti?

  27 Mart 2020

  1.268 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020'de ünlüler takımından gönüllüler hangi yarışmacı geçti?

Tv8 ekranlarında haftanın 6 günü yayında olan Survivor 2020’de bu hafta yine farklı bir olay yaşanacak. Meryem Kasap’ın sakatlık yaşamadı ve yarışmaya devam edemeyecek olması sebebiyle takımlardaki dengenin sağlanması adına ünlüler takımından gönüllülere hangi yarışmacı geçecek merak edilmektedir.

Bildiğimiz gibi gönüllüler takımında iyi bir performans sergileyen ancak yaşadığı ağır sakatlık nedeniyle bir süre tedavi gören daha sonra yarışmaya dahil olarak bir süre de kenardan takipte olan Meryem Kasap, doktorların incelemesi sonrasında dizindeki problemin daha kötü duruma gelmemesi adına devam edemeyeceği açıklandı. Bu durumda ülkemizden yeni yarışmacı gelmeyeceğini daha önce Acun Ilıcalı açıklamıştı. Şimdi herkesin merak ettiği bir konu var!

İyi bir ivme yakalayan ünlüler takımında kimin karşıya geçeceği merakla bekleniyor.

SURVİVOR 2020’DA HANGİ YARIŞMACI GÖNÜLLÜLERE GEÇTİ?
Takımlardaki eşitliğin sağlanması adına ünlülerden bir isim karşı rakibine geçmek zorunda kalacak. Meryem gittiği için kadın yarışmacı katılmak zorundadır. Bu isimlerin Aşkım veya Ezgi’den birisi olacağı düşünülürken ancak Aycan’ın gitme şansı da bulunuyor. İlerleyen günlerde konu ile ilgili Acun Ilıcalı’dan açıklama gelecek. Bu haber ada konseyinde açıklanacaktır.

Barış Murat Yağcı kendi isteği ile gönüllüler takımına geçti

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.