youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Koronavirüs nedeniyle ertelenecek mi?

Survivor 2020 Koronavirüs nedeniyle ertelenecek mi?

  14 Mart 2020

  477 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020 ertelenecek mi?

Çin’den tüm dünya geneline yayılan ve yayıldığı ülkelerde bir çok can alan Coronavirüs nedeniyle ülkelerdeki önlemler devam ediyor. Şuan Türkiye’de de bir çok organizasyonun iptal edilmiş, okullar tatil olurken maçlar seyircisiz oynanmasına karar verilmiştir. Dominik’te çekilen Survivor 2020 için ise merak devam ediyor. Yarışma ertelenecek mi bu konuda açıklama bekleniyor.

Son gelen bilgilere göre koronavirüs Survivor 2020’nin çekildiğini Dominik’te de görüldüğü açıklandı. Bu durumda herkes Survivor’un ertelenip ertelenmeyeceğini merak etmektedir.

Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekrana gelen yarışma, Dominik Cumhuriyeti’nde 5 kişide virüs tespit edilirken önlemler alınmaya başlandı. Bundan dolayı yarışmanın ertelenme ihtimali bulunuyor. Bu konuda Acun Ilıcalı herhangi bir açıklama yapmazken neler olacağı merak ediliyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.