youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Gönüllüler’de Fatma neden diskalifiye oldu

Survivor 2020 Gönüllüler’de Fatma neden diskalifiye oldu

  1 Mart 2020

  455 Okunma

Abone Ol 

fatma neden diskalifiye edildi

Bu akşam Survivor 2020’de yayınlanan 10.bölümün sonunda ada konseyi yapıldı. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile yayında olan yarışmada diskalifiye olan isimler açıklandı. İlk olarak Ünlüler takımında Erman Altıkardeş’in adapte olamamasından dolayı ayrıldığını Fatma’nın da rahatsızlığı dolayısıyla devam edemeyeceğini belirtti.

FATMA SURVİVOR 2020’DEN NEDEN AYRILDI YOK

Gönüllüler takımında geçtiğimiz haftalarda parkurda sakatlanan Fatma Günaydın, bir süredir oyunlarda yer alamıyor ve tedavi yapılıyordu. Bu akşam Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamaya göre, doktorun yaptığı incelemeler ve testlere göre yarışmacının bu sakatlıkla Survivor 2020’ye devam edemeyeceği açıklandı. Bu durumda Fatma diskalifiye olarak yarışmaya veda eden isimlerden birisi oldu.

FATMA’NIN YERİNE GÖNÜLLÜLER TAKIMINA KİM GELDİ

Yarın yarışmanın yeni bölümünde Fatma’nın yerine katılacak olan isim açıklanacak. Survivor 11.bölümünden burada öğrenebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.