youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 gönüllüler takımı belli oldu mu

Survivor 2020 gönüllüler takımı belli oldu mu

  6 Şubat 2020

  442 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020 gönüllüler yarışmacıları kimler

Ekranların merakla beklenilen yapımları arasında yer alan Survivor 2020 için Dominik’te ve Türkiye’de çalışmalar devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve sunduğu yarışmada gönüllüler takımında kimlerin olduğu merak konusu oldu. Ünlüler takımından bazı kişiler açıklanmasına rağmen diğer gönüllüler yarışmacıları henüz duyurulmadı.

Bildiğimiz üzere ünlüler takımında şimdiye kadar açıklanan isimler şöyle:

Ersin Korkut, Yasin Obuz, sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven, Sercan Yıldırım, Arka Sokaklar eski oyuncusu ve Uğur Pektaş açıklanan ilk isimler oldu.

SURVİVOR 2020 GÖNÜLLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER
Bu konu hakkında henüz açıklama yapılmadığını belirtmek isteriz. Sosyal medyada bir çok isim dolaşıyor ama kesin bir bilgi ve açıklama yapılmadı. 1-2 güne kadar Acun tarafından sosyal medyadan duyurulacağı düşünülüyor. Ayrıca genellikle gönüllülerin duyurusu video ile yapılmaktadır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.