youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Gönüllüler Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir?

Survivor 2020 Gönüllüler Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir?

  8 Şubat 2020

  1.264 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020 Gönüllüler Sadık Ardahan Uzkanbaş hakkında bilgiler

16 Şubat tarihinde ilk bölümü ile Tv8 ekranlarında izleyici karşısında olacak olan Survivor 2020’nin Gönülüler takımında yer alacak olan Sadık Ardahan Uzkanbaş hakkında biyografi bilgiler ve kimdir diye merak edenler için detaylar belli oldu. Özellikle Adanalı Sadık diye bilinen yarışmacı, dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

SURVİVOR SADIK ARDAHAN UZKANBAŞ BİYOGRAFİSİ! VİKİPEDİ VE KİMDİR
33 yaşında olan Uzunbaş, azim ve hırslı yapısı ile yarışmaya damga vuracak isimler arasında yer alıyor. 1987 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Ve Adana şehrinde yaşamaya devam etmektedir.

Toplamda 8 sene Adanaspor’un altyapısında görev almıştır. Futbol oynamayı çok sevmektedir. Ancak talihsiz sakatlıkları nedeniyle ara vermek zorunda kalmıştır. Bu arada askerliğini yapmak için birliğine teslim olmuştur. Ve askerliğini tamamladıktan sonra yurt dışına açılmaya karar vermiştir. Dubai’de 2 yıl kalmıştır. Tekrar ülkemize dönen Sadık, spor merakına tekrar kaldığı yerden devam etmek istemiştir. Tekrar yurtdışına Kazakistan’a giderek 6 ay kadar orada yaşamıştır.

İnsanları çok sevdiğini söyleyen Sadık, sürekli olarak farklı yerleri görmek istediğini belirtiyor. Survivor’da da bu yüzden yer alarak kendini ispatlamak istiyor. Hayallerini de ulaşmak en büyük isteğidir. Kendisini arkasında bir hikaye bırakmış bir insan olarak tanımlıyor.

Gönüllüler takımında adından söz ettirecek birisi olarak yer alıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.