youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Gönüllüler Nisa Bölükbaşı biyografisi, kimdir

Survivor 2020 Gönüllüler Nisa Bölükbaşı biyografisi, kimdir

  8 Şubat 2020

  1.212 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020 Gönüllüler Nisa Bölükbaşı hakkında bilgiler

Bu sezon yine reytingleri alt üst etmesi beklenen Survivor 2020’de Gönüllüler takımının önemli isimlerinden birisi olan Nisa Bölükbaşı hakkında kimdir diye merak edenler ve biyografisi ile ilgili bilgiler yer alıyor. İşte herkesin beğeni ile izlediği isim hakkında detaylı bilgiler

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI HAKKINDA BİYOGRAFİ BİLGİLER! VİKİPEDİ
Yarışmanın en genç isimlerinden birisi olan Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 yılında Prag’da dünyaya gelmiştir. Henüz daha 3 aylık durumdayken annesi vasıtasıyla yüzmeye başlamıştır. Küçük yaşlarda Çek Cumhuriyeti’nde bir takımda yüzmeye başlamıştır. Diğer taraftan kendisine kayak takımından teklif gelmiştir. Prag kentine uzak olması nedeni ile bu teklifi reddetmek zorunda kalmıştır. Tenis sporu ile ilgilenip bırakmak zorunda kalmıştır. Daha sonra ise 15 yaşında yüzme hocası olmuştur. Çeşitli spor dallarına devam eden isim, voleybol oynamaya başlamıştır. Mimarlık bölümünü tamamlamış ve voleybolu da böylece bırakmıştır. En çok yapmayı sevdiği şeyler arasında snowboard, bisiklet, kış ve yaz pateni geliyor.

Yaşı: 22
Nereli: Prag
Boyu:_?
Kilo_?
İnstagram_?

Geçmişte yaşadığı tecrübeler sonrasında iyi bir spor insanıdır. Bu yüzden dünyanın en zor yarışmalarından birisi olan Survivor’da da iyi bir sonuç elde etmek istemektedir. Gönüllüler takımında yer alacağını bir kez daha belirtelim.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.