youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Gönüllüler Meryem Kasap kimdir? yaşı ve nereli

Survivor 2020 Gönüllüler Meryem Kasap kimdir? yaşı ve nereli

  8 Şubat 2020

  1.037 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020 Gönüllüler Meryem Kasap hakkında ve hayatı ile ilgili bilgiler

Ekranların fenomen yarışmalarından birisi olan Survivor 2020’de gönüllüler takımında yer alan bir diğer isim Meryem Kasap hakkında hayatı ve biyografisini öğrenebilirsiniz. Özellikle yarışmacının nereli olduğu, yaşı ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER MERYEM KASAP KİMDİR BİYOGRAFİSİ! VİKİPEDİ
1 Mayıs 1992 yılında Tranzon’da dünyaya gelmiştir. 3 kardeşi bulunmaktadır. Özellikle ilkokul yıllarında tiyatroya merak sarmıştır. Lise yıllarına geldiğinde kendisini yavaş yavaş spora vermeye başlamıştır. Burada hentbol takımında yer almıştı. Sonrasında bireysel olarak kendini hazır hale getirerek sürekli spor ile iç içe olmuştur. Özellikle atletizme yönelmesi hayatında dönüm noktalarından birisi olmuştur. Sırasıyla sırıkla atlama yüksek atlama ve daha sonra farklı spor dallarında yer almaya başlamıştır. Hayatında 12 yıllık spor hayatı olmuş ve 8 yılı milli takim sporcusu olarak görev yapmıştır.

Spor geçmişi sebebiyle Survivor 2020’de iz bırakan isimlerden birisi olduğunu belirtiyor.

Nereli: Trabzon
Yaşı: 32
Boyu:
Kilo:
İnstagram:
Sevgilisi veya Eşi:?

atletik vücudu ve hırslı vücudu sayesinde Survivor yarışmasında beklenen performansı göstereceğini belirtiyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.