youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Fatma sakatlandı mı? Diskalifiye mi oldu

Survivor 2020 Fatma sakatlandı mı? Diskalifiye mi oldu

  23 Şubat 2020

  1.713 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020'de Fatma yarışmaya devam edecek mi? yoksa diskalifiye mi olacak?

23 Şubat 2020 Pazar akşamı yayınlanacak olan Survivor’da haftanın 2.dokunulmazlık oyunu oynanacak. Yayınlanan fragman’da gönüllüler takımında yer alan Fatma’nın sakatlandığı görülüyor. Tv8 ekranlarında ilgiyle izlenen yarışmada Fatma Günaydın’ın son durumu merak ediliyor. Survivor Ekstra programında da yarışmacının bir sakatlığı olduğu belirtildi.

FATMA GÜNAYDIN SURVİVOR’DAN AYRILACAK MI? DİSKALİFİYE Mİ OLACAK

Henüz ayrılacağını söylemek için erken ancak dokunulmazlık oyunu sırasında Fatma çok kötü sakatlanıyor. Hemen sedye ile hastaneye götürülen yarışmacının son durumu hakkında Acun Ilıcalı yarın ada konseyinde ve yarışma sırasında açıklama gerçekleştirecek. Geride bıraktığımız oyunda da benzer bir durum yaşayan Fatma ile ilgili arkadaşlarının uyardık demeleri de durumunun kötü olduğunu gösteriyor.

Konu ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.