youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Ersin Korkut sigara mı içti? Diskalifiye mi olacak

Survivor 2020 Ersin Korkut sigara mı içti? Diskalifiye mi olacak

  20 Mart 2020

  6.496 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020 Ersin Korkut sigara içmesi

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programı Survivor 2020’de ünlüler takımında yer alan Ersin Korkut’un sigara içtiği ve bu görüntülerin çıkması üzerine diskalifiye olacağı iddiaları sosyal medyada dolaşmaya başladı. Geçtiğimiz dönemlerde de böyle bir durum yaşanmış ve yarışmacı diskalifiye olmuştu.

Bu sezon haftanın 5 günü yayında olan Survivor 2020’de olaylar bitmiyor. Diskalifiye ve ayrılan yarışmacılardan sonra şimdide sigara içme durumu gerçek ise herkesi beklemediği bir ayrılık yaşanabilir. Sosyal medyada herkesin konuştuğu bu iddia ile ilgili henüz Acun Ilıcalı ve siteden açıklama yayınlanmadı.

Ersin Korkut’un sigara içtiği görüntüler henüz yayınlanmadı. Açıklama yapıldıktan sonra detayları öğrenebilirsiniz.

Diğer taraftan Yasin’in Perviz’e kafes dövüşü teklifi yaptığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.