youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Cemal Can yarışmadan ayrılacak mı?Nisa’ya ne oldu

Survivor 2020 Cemal Can yarışmadan ayrılacak mı?Nisa’ya ne oldu

  15 Mart 2020

  1.808 Okunma

Abone Ol 

Cemal Can Survivor 2020'den ayrılacak mı

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programı Survivor 2020’de 15 Mart akşamı yayınlanacak olan 20.bölümde Nisa yarışma sırasında başı dönerek yere düşüyor. Hemen doktorun müdahale ettiği sırada oyuna çıkan Cemal Can, bittim ben bittim çok önceden kafamda bitirdim demesi sonrasında yarışmadan ayrılacak söylentilerinin çıkmasına neden oldu.

CEMAL CAN SURVİVOR 2020’DEN ÇEKİLECEK Mİ?
Yarışmada en çok sevilen isimlerden birisi olan ve özellikle sosyal medyada bir çok kişinin sevdiği isim olan Cemal Can’ın son söyledikleri herkesin kafasında soru işaretlerine neden oldu. Fragmanda söylediği sözlerin Nisa’dan dolayı mı yoksa gerçekten yarışmadan ayrılmak istediğinden dolayı mı merak ediliyor.

Sizce Cemal Survivor’dan Ayrılacak mı?

NİSA’YA NE OLDU? BAYILDI MI? SON DURUMU

Nisa açlıktan dolayı yarış sırasında kendisini kötü hissederek yere düştü. Başı dönen yarışmacıya doktor müdahale ediyor. Muhtemelen tansiyonu düştü ve o yüzden yere yığıldı. Yarışmadan ayrılmayacak ve devam edecektir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.