youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Survivor 2020 Büyük SMS oylaması sıralaması sonuçları acunn.com

Survivor 2020 Büyük SMS oylaması sıralaması sonuçları acunn.com

  18 Haziran 2020

  2.480 Okunma

Abone Ol 

Survivor büyük oylama sonuçları ve sıralaması nasıl oldu?

Ekranların sevilerek izlenen yarışması Survivor’da 17-18 Haziran tarihinde yapılan büyük SMS oylaması sıralaması sonuçlarının nasıl olduğu merak ediliyor. 1 gün sürecek olan oylama sonrasında bir daha SMS atılmayacak olan yarışmacılar bu sıralamaya göre adaya veda edecek. Bildiğimiz üzere daha önceden her hafta yapılan oy atma durumu 4 kişi kalana kadar bu sıralamadan eleme yaşayacak.

Dün akşam gerçekleştirilen ilk ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacılara yeni dönem hakkında bilgi verdi. Çeyrek final döneminin başladığını ve bundan böyle yarışmaların bireysele döneceğini açıkladı. Öncelikle yayınlanan tanıtım fragmanı ile ilgili akıllarda kalan soru işaretlerine cevap verelim.

Yarışma Bireysel Olacaktı Ancak Neden Kaptanlık ve Takım Oyunu Var?
Bildiğimiz üzere bu akşam yarışmada yine bir kaptanlık oyunu olacak. Bir çok izleyici bireysele dönecekti neden yeniden kaptanlık oynanıyor diye merak ediyor. Çünkü erzak vs gibi ödüllerin tek bir kişiye verilemeyeceği için bu durumlarda takım olarak almaları gerekiyor. Diğer taraftan normal ödüller de yine takım olarak verilecek. Ancak dokunulmazlık oyunları bireysel olacaktır.

Bu akşam ilk erzak oyunu oynanırken ayrıca takım kaptanları belli olacak. Ada konseyinde ise yeni takımlar belli olacaktır.

SURVİVOR BÜYÜK SMS OYLAMASI SIRALAMASI SONUÇLARI

Not: Yer alan sıralama tahmin üzerine yapılmıştır.

1- Barış


2- Cemal Can


3- Yasin


4-Elif


5-Sercan


6-Nisa


7-Berkan


8- Evrim

Sizlerde kendi sıralamanızı yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

Büyük SMS Konseyi 2 gün sürecek!

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Esham 18 Haziran 2020 10:52:30

    Nisa cemal can barıs yasin

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.