youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sumak koronavirüse iyi geliyor iddiası satışları patlattı

Sumak koronavirüse iyi geliyor iddiası satışları patlattı

  26 Mart 2020

  3.653 Okunma

Abone Ol 

Son günlerde ülkemizde önlemlerin alındığı koronavirüs ile ilgili her gün yeni bir şey çıkmaya devam ediyor . Şimdide sumak ekşisinin Corona virüse iyi geldiği konusunda bir haber yayıldı. Bir kişinin rüyasında Peygamberimizi gördüğü ve sumak korona virüsü yok ediyor dediği video milyonlarca kişi tarafından paylaşılırken sumak satışları bir anda tavan yaptı. Şuan sumak satışlarının arttığı bilgisi geliyor.

Son günlerde ülkemizde önlemlerin alındığı koronavirüs ile ilgili her gün yeni bir şey çıkmaya devam ediyor . Şimdide sumak ekşisinin Corona virüse iyi geldiği konusunda bir haber yayıldı.

Bir kişinin rüyasında Peygamberimizi gördüğü ve sumak korona virüsü yok ediyor dediği video milyonlarca kişi tarafından paylaşılırken sumak satışları bir anda tavan yaptı.

Şuan sumak satışlarının arttığı bilgisi geliyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.