youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sokağa çıkma yasağında market ve fırınlar açık mı?

Sokağa çıkma yasağında market ve fırınlar açık mı?

  10 Nisan 2020

  302 Okunma

Abone Ol 

Sokağa çıkma yasağında nereler açık olacak?

Türkiye’nin 31 şehrinde ilan edilen sokağa çıkma yasağı sonrasında insanlar market ve fırınlara akın ederken bir çok kişinin aklında sokağa çıkma yasağında market ve fırınlar açık mı yoksa kapalı mı olacak diye merak ediyor.

Sosyal medyada gelen görüntülere göre, insanlar akın akın market ve fırınlar önünde kuyruklar oluşturmuş görünüyor. Ancak yetkililer acil ihtiyaçlar için planlama yapıldığını ve insanların evlerine dönmeleri gerektiği bilgisini veriyor. Az önce Gaziantep Valisi Davut Gül, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA AÇIK OLACAK İŞ YERLERİ

Bu durumda vatandaşların acil ihtiyaçlarını karşılayacağı yerlerin açık olacağı anlamına geliyor. İnsanların panik halinde caddeleri doldurması sonrasında koronavirüsün yayılma tehlikesi bulunmaktadır.

Ayrıca yeni gelen bilgilere göre, fırın, eczane, su, özel ve kamu sağlık kurumları açık olacak…

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.