youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sokağa çıkma yasağı olan 31 şehir hangileri?

Sokağa çıkma yasağı olan 31 şehir hangileri?

  10 Nisan 2020

  697 Okunma

Abone Ol 

Sokağa çıkma yasağı olan 31 iller açıklandı.

Türkiye’de 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edilirken vatandaşlar hangi şehirler olduğunu merak etmeye başladı. Haftalardır devam eden koronavirüs önlemleri neticesinde bir çok önlem alınırken vaka sayılarının artması sonrasında 31 riskli şehir için 2 gün boyunca sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

HANGİ ŞEHİRLERDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLANDI EDİLDİ?

Büyük şehirlerde ve Zonguldak’ta 2 gün boyunca kimsenin sokağa çıkmaması gerektiği açıklandı. Birazdan yasaklı olan şehirlerin listesini görebilirsiniz. 12 Nisan saat 24.00’e kadar 30 büyükşehirle Zonguldak’ta il sınırları içerisinde yasak geldi.

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van, Zonguldak

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.