youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sokağa çıkma yasağı her hafta sonu olacak mı?

Sokağa çıkma yasağı her hafta sonu olacak mı?

  12 Nisan 2020

  370 Okunma

Abone Ol 

Sokağa çıkma yasağı hafta sonları devam edecek mi? Tekrar ne zaman olacak

Cuma gecesi ilan edilen ve 2 gün sürecek olan sokağa çıkma yasağı ile ilgili vatandaşların merak ettiği bir konu bulunuyor. Sokağa çıkma yasağı her hafta sonu olur mu? olacak mı? işte detaylar..

Bildiğimiz üzere ülkemizde yaşanılan koronavirüs vakaları sebebiyle önlem amaçlı riskli olan 31 büyükşehirde 48 saat boyunca sokağa çıkma yasağı getirildi. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile duyurulan yasak sonrasında bildiğimiz üzere 2 saat kala vatandaşlar fırın ve marketlere akın etmişti. Bu olay sosyal medyada epeyce tepki görmüş ve tehlikenin boyutunun altı çizilmişti. Şimdi ise insanlar bu yasağın devam edip etmeyeceğini ve hafta sonları yasak mı olacak diye merak edilen konu ile ilgili açıklama yapıldı.

TEKRAR SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI NE ZAMAN OLACAK?
Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın, kendisine yöneltilen bu konu hakkındaki soruya “tekrar olabilir” cevabını vermişti. Bugün ise Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. İlhami Çelik konu hakkında yaptığı açıklamada ” hafta sonu sokağa çıkma yasağı hafta sonları olabilir. Hatta sadece 31 il değil gerek görülürse tüm illeri kapsayacak şekilde olabileceğini belirtti.”

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.