youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sikkim nerede? Hangi ülkede ve neden gündem oldu

Sikkim nerede? Hangi ülkede ve neden gündem oldu

  10 Mayıs 2020

  447 Okunma

Abone Ol 

Sikkim etiketi Twitter'da neden gündem oldu

Sosyal medyada sürekli farklı etiketler gündem olmaya devam ederken bugün “Sikkim” gündemde bomba gibi düştü. İnsanlar nerede olduğunu ve hangi ülkede olduğunu merak etmeye başladı. Ayrıca Twitter’da neden gündem olduğu da merak edilen konular arasında yer alıyor.

SİKKİM HANGİ ÜLKEDE?

Hindistan’ın bir şehri olarak bilinmektedir. Nepal’in doğu tarafında bulunan eyalet, Çin’in ise güneyinde yer almaktadır. 14 Nisan 1975 tarihinde gerçekleştirilen oylaması sonrasında, 16 Mayıs 1975’te Hindistan’a bağlanmış bir eyalet olmuştur. 2011 yılında 607.000 ve başkenti Gangtok olarak bilinmektedir.

SİKKİM TWİTTER’DA NEDEN GÜNDEM OLDU!
Son zamanlarda Hindistan ile Çin hükümetleri burası için karşı karşıya geldi. Durum böyle olunca ülkemizdeki vatandaşlar etiket üzerinden esprili mesajlar yayınlamaya başladı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.