youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Seyahat Belgesi E-Devlet nasıl alınır? Başvuru formu

Seyahat Belgesi E-Devlet nasıl alınır? Başvuru formu

  5 Nisan 2020

  789 Okunma

Abone Ol 

Seyahat yol izin belgesi nasıl alınır? başvuru formu

Ülkemizde koronavirüs önlemleri neticesinde şehirler arası yolculuklar valilik tarafından alınacak seyahat belgesi ile yapılmaktadır. Peki bu belge nasıl alınır? başvuru şartları nedir ve başvuru formu e devletten alınabiliyor mu gibi soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

Koronavirüs vakalarının artması sonrasında bir çok önlem alınırken en büyük risklerden birisi de bir şehirden diğer şehre seyahat etmekte yaşanabileceği düşüncesiyle İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, valilik izni ile yolculuk yapılabileceği belirtilmişti. avalimanı ya da otogarlarda izin belgesi olmayanların yolculuk yapması yasaklandı.

SEYAHAT İZİN BELGESİ NASIL ALINIR? ÇIKARILIR
Tüm dünyayı etkisi altına almaya devam eden koronavirüs salgını nedeniyle şehirlerarası taşımacılıkta otobüs seferlerine de sınır getirilmişti. Valilik herhangi bir sorun görmediği durumda seyahat izin belgesi verebiliyor. Özellikle en yakınları vefat eden ve kalacak yeri olmadığı için memleketine dönmesi gerek olan kişilere izin başvurusu yapılabiliyor. İçişleri Bakanlı tarafından resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile doktordan alınacak sevk ile birlikte valilik izni verileceği belirtilmişti.

SEYAHAT BELGESİ E-DEVLET’TEN NASIL ALINIR ÇIKARILIYOR MU?

Son gelen bilgilere göre bu belgenin artık e-Devlet’ten alınabileceğini açıkladı. Seyahat edecek vatandaşların kaymakamlıklara gitmeden internet üzerinden bu belgeyi alabileceği açıklandı.si zorunluluğu getirilmişti.

YOL İZİN BELGESİ BAŞVURU FORMU
Bundan böyle e-Devlet üzerinden başvuru yapabilmek için hemen aşağıdaki belirttiğimiz başvuru linkine tıklayarak seyahat yol izin belgesi alabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.