youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sevdim Seni Bir Kere final mi yaptı? Neden yayınlanmıyor

Sevdim Seni Bir Kere final mi yaptı? Neden yayınlanmıyor

  11 Nisan 2020

  2.431 Okunma

Abone Ol 

Sevdim Seni Bir Kere neden yayınlanmıyor final mi oldu?

Star TV ekranlarının gündüz kuşağı dizilerinden birisi olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin 154.bölümü Youtube üzerinden izleyiciler ile paylaşıldı. Ancak videonun sonunda final yazısını gören izleyiciler dizi neden final yaptı? Yayınlanmayacak mı? diye sorular sormaya başladılar. Ancak işin aslı daha sonradan ortaya çıktı.

Focus Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Zeynep Şirin Giobbi, Önder Atakanlı ve Pervin Balcı gibi isimlerin yer aldığı Sevdim Seni Bir Kere dizisi hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanıyordu.

SEVDİM SENİ BİR KERE DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPTI?
Dizinin koronavirüs önlemleri neticesinde ara verdiği belirtildi. Final yazmasının sebebi ise son bölüm olduğundan dolayı bu şekilde bir ibare yer almıştır. Salgın sona erdiğinde çekimlerin başlayarak kaldığı yerden devam edeceğini belirtmek isteriz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.