youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sevdim Seni Bir Kere 143.bölüm fragmanı neler olacak ve özeti

Sevdim Seni Bir Kere 143.bölüm fragmanı neler olacak ve özeti

  25 Mart 2020

  1.176 Okunma

Abone Ol 

Sevdim Seni Bir Kere 143.bölüm neler olacak?

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayında olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin 26 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan 143.bölümünde neler olacak? Fragmanı yayınlandı mı ve özeti hakkında bilgiler

SEVDİM SENİ BİR KERE 143.BÖLÜM – 26 MART
Gülsümün’ün araba içerisinde bulduğu bileklik sonrasında yaşanacakları herkes tahmin etmektedir. Büyük bir kıskançlık yapmaya başlayacaktır. Bu yüzden Fırat ile kavga etmeye başlamıştır. Bildiğimiz gibi bu bileklik Leyla tarafından Deniz’e hediye olarak verilmiştir. Ancak Fırat gerçekleri söylemek yerine Gülsüm’e hediye etmek ister. Bu yalanın ortaya çıkması ise an meselesidir. Tayfun ise şirkette bulunan Fırat’a saldırmak ister. Bu saldırı sonrasında Fırat hafif bir yara almıştır. Mirza ise elemanı kovalamaktadır. Deniz ise yaşananları Tayfun’a sormuştur. Ve hemen Fırat’ı arayarak durumunu öğrenmiştir. Firdevs ile Gülsüm yaşanan olaylardan bir durum sezer ve şirkete gelirler.

Ekranların sevilerek izlenen yapımlarından Sevdim Seni Bir Kere yine Perşembe günü heyecan dolu bir bölüm ile yayında olacaktır.

143.bölüm fragmanı (Fragman henüz yayınlanmadı. Yayınlandıktan sonra izleyebilirsiniz.)

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.